आजको विदेशी विनिमय मुद्रा यस्तो छ ? हेर्नुहोस् कुन देशको विनिमयदर कति ?

Sharing is caring!

जेष्ट ०१

काठमाडौँ,आज अमेरिकी डलर एकको खरिददर १ सय १२ रुपैयाँ ४० पेसा रहेको छ भने बिक्रिदर १ सय १३ रुपैयाँ रहेको छ। 

त्यस्तै युके पाउण्ड १ को खरिददर १ सय ४५ रुपैयाँ ५५ पैसा, बिक्रिदर १ सय ४६ रुपैयाँ ३३ पैसा रहेको छ। साउदी रियाल एकको खरिददर २९ रुपैयाँ ९७ पैसा रहेको छ भने बिक्रिदर ३० रुपैयाँ १३ पैसा रहेको छ। कतारी रियाल एकको खरिददर ३० रुपैयाँ ७२ पैसा छ भने बिक्रिदर ३० रुपैयाँ ८९ पैसा रहेको छ।

युएई दिराम १ को खरिददर ३० रुपैयाँ ६० पैसा रहेको छ भने बिक्रिदर ३० रुपैयाँ ७६ पैसा रहेको छ भने मलेसियन रिंगिट एकको खरिददर २६ रुपैयाँ ९५ पैसा छ भने बिक्रिदर २७ रुपैयाँ १० पैसा रहेको छ। दक्षिण कोरियन वन १०० को खरिददर ९ रुपैयाँ ४६ पैसा रहेको छ भने बिक्रिदर ९ रुपैयाँ ५१ पैसा रहेको छ। 

त्यस्तै कुवेती दिनार एकको खरिददर ३ सय ६९ रुपैयाँ ४५ पैसा रहेको छ भने बिक्रीदर ३ सय ७१ रुपैयाँ ४२ पैसा रहेको छ। बहराईन दिनार एकको खरिददर २ सय ९८ रुपैयाँ २७ पैसा रहेको छ भने बिक्रीदर ३ सय ९९ रुपैयाँ ८६ पैसा रहेको छ।

Leave a Reply

shares